Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Darbus veiks tikai saskaņojot

Alūksnieši, Pils ielas 38. mājas iedzīvotāji, vēršas laikraksta redakcijā ar lūgumu palīdzēt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Varbūt varat palīdzēt, mūsu mājai uz durvīm parādījās paziņojums par SIA “Alūksnes nami” plānotajiem darbiem mūsu mājā. Iedzīvotāji par to ir neziņā – vai tiešām šajā ierobežojumu laikā ir pieļaujama cilvēku staigāšana no viena dzīvokļa uz citu? Protams, mēs saprotam, ka ir nepieciešama stāvvadu maiņa, bet, vai tas ir tik neatliekams pasākums, ka jāveic koronavīrusa pandēmijas laikā? Cilvēki baidās!” redakcijai raksta kāda mājas iedzīvotāja.

Saskaņos ar dzīvokļu iemītniekiem

Sazinoties ar SIA “Alūksnes nami” valdes locekļa pienākumu izpildītāju Mārtiņu Kaļvu, redakcija noskaidroja, ka patiešām “Alūksnes nami” strādā šajā mājā, lai nomainītu kanalizācijas, aukstā un karstā ūdens stāvvadus. Tādēļ katram dzīvoklim paredzēts savs laiks, kad tur veiks darbus, kā arī brīdināti, ka šajā laikā tiks traucēta ūdens padeve un lūdz neizmantot kanalizācijas caurules. “Pašlaik plānots nomainīt tikai vienas kāpņu telpas stāvvadu grupu. Tas jau ir izdarīts trīs dzīvokļos, bet jāveic vēl divos, ar kuru īpašniekiem veicamā darba laiks arī jau ir saskaņots. Visus šos plānotos darbus arī pārējā mājā saskaņosim ar dzīvokļu iemītniekiem. Ja iedzīvotāji to pašlaik nevēlēsies, darbus veiksim saimnieciskā kārtā un tikai tad, kad tas būs saskaņots ar dzīvokļu īpašniekiem, nevienam neko neuzspiežot,” laikrakstam skaidro M. Kaļva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mājā nekāda ārkārtas situācija nav radusies, tādēļ steidzami remontdarbi nav nepieciešami. Taču, tā kā ūdens un kanalizācijas stāvvadi ir novecojuši visās daudzdzīvokļu ēkās, tie saimnieciskā kārtā jāmaina, norāda M. Kaļva.

Foto: Google maps/ Pils 38 māja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.