Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ar gleznu izstādi debitē Rimma Mellenberga

KODAK Digital Still Camera

Atzīšos, ka pēc Aigas Mūrnieces gleznu izstādes ar nepacietību gaidīju otras mūsu alūksnietes Rimmas Mellenbergas gleznu izstādi, kuru atklāja 13. martā un kas ilgs līdz 31. martam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savu vēlēšanos piepildīju šodien, 14. martā. Izstāde apskatāma Alūksnes novada bibliotēkā lasītavā. Mani iepriecināja, ka mums ir tik radoši cilvēki ar skaistu dvēseli. To redzēju arī, skatoties mākslinieces gleznās. Daudzveidīgas, drosmīgas un dzīvas. Māksliniece ar savu redzējumu, krāsu pasauli aizrāva, un ilgi nevarēju novērst acis no saulespuķes, kas lika aizmirst sniegu, saimnieciskās lupīnas, ūdensrozes, un sāku pie sevis dungot “Panāc pretī, ūdensroze mana!” Mēness tilts ved pasakainā mežā, aizkustināja jaunā māmiņa ar bērniņu uz muguras, bet visvairāk mani fascinēja suns ar kaķi pie kamīna. Tik dzīvi, ka sķita – nupat celsies augšā un nāks pretī.

Jauns rokraksts, jauna uzdrīkstēšanās, kā pati māksliniece anotācijā raksta, viņu uz studiju Beļavā uzaicināja Aiga. Viņa atzīst, ka visam vajadzīga uzņēmība un darbs, kaut arī sākumā domājusi, ka nevajag attīstīt skolā apgūto. Paldies māksliniecei par šo uzdrīkstēšanos iziet tautās. Kā saka, neturēja sveci zem pūra. Gaidīšu atkal jaunu izstādi, jo bibliotēka ir ļoti atsaucīga. Tieši te var iepazīties ar mūsu cilvēku darbiem. Ieteicu aiziet pašiem un ielūkoties Rimmas Mellenbergas krāsu pasaulē, kas iekrāso arī katra skatītāja dvēseli.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.