Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Starpgadījums ar SIA “Alūksnes nami”

Pagājušajā gadā alūksnietim Aivaram Luikam kā cilvēkam ar īpašām vajadzībām Alūksnes novada pašvaldība Torņa ielā, Alūksnē piešķīra vienistabas dzīvokli. A. Luiks pats par saviem līdzekļiem to izremontēja un veica arī kosmētisko remontu. Tomēr dzīvoklī bija vēl jāremontē santehnikas caurules, tādēļ viņš aicināja palīgā SIA “Alūksnes nami” santehniķus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


“Pats par savu naudu veicu remontu, izkrāsoju, uzliku ūdens skaitītājus, bija nepieciešams tikai līdz galam sataisīt kanalizācijas caurules tualetē. Veicot remontu, “Alūksnes namu” santehniķi jau pagājušajā gadā ielika kanalizācijas cauruli līdz otrajam stāvam, bet šogad šo darbu turpināja. Līdz ar to salauza manu ūdens cauruli, kas tualetes telpā sniedzas līdz izlietnei. Arī šo cauruli pats biju nopircis un uzstādījis. Protams, viņiem gadījās salauzt, un tas ir saprotams, bet tad, lūdzu, salabojiet to! Ja tas būtu gadījies man pašam, es “Alūksnes namu” santehniķus nemaz neaicinātu, bet pats visu salabotu. Remonts veikts ļoti nekvalitatīvi, pats strādāju celtniecībā, tādēļ šīs lietas saprotu,” laikrakstam stāsta A. Luiks.
Tāpat viņš norāda, ka “Alūksnes namu” santehniķiem ir ļoti zema darba kultūra. “Firmā, kurā strādāju es, katram darbiniekam pēc paveiktā darba sava darba vieta ir arī jāsakopj, “Alūksnes namos”, šķiet, šāda noteikuma nav. Sienas manā tualetē un gaitenī palika nosmērētas, viņi tās neatstāja tādā kārtībā, kā bija man. Man vēl pašam radās zaudējumi, jo laikā, kad remontu veica santehniķi, man bija jābūt mājās, tātad es kavēju darbu un šajā laikā nevarēju nopelnīt algu,” sašutis ir A. Luiks. 


 “Vēlos, lai “Alūksnes namu” darbinieki sakopj pēc sava darba. Lai nosmērētās sienas, kuras pats par savu naudu sataisīju un nokrāsoju, atstāj tādā izskatā, kā tās sākotnēji bija. Protams, arī es savos izteikumos “Alūksnes namu” vadībai par šo situāciju biju skarbs un pacēlu balsi, bet valdes loceklim Armandam Mustam nav tiesību man tieši norādīt, ka ubagam, kurš par kapeikām maksā, ir iedots dzīvoklis…” saka dzīvokļa īrnieks. Pēc palīdzības šī jautājuma risināšanā viņš vērsies arī pie Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektores Janīnas Čugunovas, taču arī tur to nav saņēmis.
Ar A. Luika sūdzību iepazīstināju SIA “Alūksnes nami” valdes locekli A. Mustu, taču viņš situāciju  jau zināja. “Negrasos šo jautājumu risināt ar laikraksta starpniecību. Kad no atvaļinājuma atgriezīsies izpilddirektore, sauksim kopā visas šajā starpgadījumā iesaistītās puses un centīsimies to atrisināt mierīgā ceļā,” laikrakstam atbildēja A. Musts.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.