Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sarunu festivāla LAMPA notikumi pieejami videoarhīvā

JurisRossPhotography

Ikvienam, kurš nepaguva noskatīties interesējošās diskusijas festivāla laikā, vēlas atkārtoti dzirdēt kādu vērtīgu sarunu vai atsaukt atmiņā sevišķi asprātīgu citātu, ir iespēja to izdarīt videoarhīvā LAMPAS mājaslapā. 220 festivāla notikumu ieraksti bez maksas pieejami ikvienam interesentam. “Alūksniešiem.lv” pavēstīja Sarunu festivāla LAMPA sabiedrisko attiecību vadītāja Laura Zvejniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sarunu festivāls LAMPA šogad mirdzēja neierastā formātā, bet ar lielāku vērienu nekā jebkad: četras dienas, 242 notikumi un desmitiem tūkstošu skatītāju apliecināja, ka vērtīgas sarunas ir svarīgas arī tad, ja pasaule mainās un sarunu festivāls notiek galvenokārt digitālā formātā. Nu ikvienam interesentam ir iespēja doties uz LAMPAS videoarhīvu un nesteidzīgi izbaudīt gandrīz visu festivāla notikumu ierakstus. Lai ērti un vienkārši atrastu meklēto, iespējams izvēlēties pasākuma valodu, tēmu vai ievadīt meklētājā atslēgvārdus.

Lai gan interneta plašumos mūsdienās pieejams teju viss, vērtīgs saturs latviešu valodā ir salīdzinoši rets dārgums. Lielākā daļa LAMPAS videoarhīvā atrodamie pasākumi ir latviski, taču daži no tiem ir arī krievu un angļu valodā. Tēmas veltītas gan globāliem un šķietami neizsmeļamiem sarunu tematiem – demokrātijai, vērtībām, liberālismam, nacionālismam u.c., gan gluži praktiskiem ieteikumiem labākai ikdienai, piemēram, kā rūpēties par redzi, kā būt zaļiem, kā palīdzēt sērojošam cilvēkam. Izglītība, kultūra un māksla, garīgā un fiziskā veselība, ekonomika un politika, vide un sabiedrība, tehnoloģijas – tas viss diskusijās, sarunās, praktiskās darbnīcās un lekcijās, šovos, izrādēs, iesaistošās spēlēs un randiņos bija piedzīvojams festivālā un nu pieejams vienkopus arī videoarhīvā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.