Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: SAC “Alūksne” negaidītie pārsteigumi

Savu pastaigu maršrutā pirmsskolnieki no bērnudārza “Pienenīte” 13. grupas iekļāvuši arī Sociālās aprūpes centru “Alūksne”. Audzinātājas bērniem māca cienīt un atcerēties vecus cilvēkus. Ceļinieki gan nav nākuši tukšām rokām. Līdzi ir paņemts ciemakukulis – pašu cepti gardumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Priecīgi un aizrautīgi viņi stāsta, ka apņēmušies apciemot arī dzīvnieku patversmi un, ka tur dzīvo kaķi un suņi. Saruna, gan nesanāk gara, jo jāsteidzas tālāk, lai paspētu izstaigāt ieplānoto maršrutu. Garajam ceļam bērniem tiek nodots arī salds sveiciens no aprūpes centra iemītniekiem.

Mīļš paldies, ka iegriezāties pie mums! Gaidīsim atkal un cerams, ka tad jau varēsim tikties lielākā pulkā!

Darbinieki lūkojas Alūksnes ielās

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nelielā ekskursijā pa pilsētu dodas arī paši aprūpes centra iemītnieki. Snieg liegs sniedziņš un iemītnieki ar sociālo aprūpētāju, Agru Andersoni un sociālo rehabilitētāju, Vēsmu Kokinu dodas apskatīt kā, svētkus gaidot, izgaismotas ielas un izrotāta pilsēta. Un galvenais – kā uzposta skaistā eglīte, kas iedegta laukumā pie Alūksnes administratīvās ēkas laukumā.

Teksts un foto: Ieva Krancmane Vasiļjeva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Šajā pasākumā NOTEIKTI tiek ievērotas visas dezinfekcijas prasības, acīm redzams foto!??? Ciemošanās pie senjoriem šobrīd īpaši droša, līdz ar dāvanām atnesot arī CO VID.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.