Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Brīvbodi Alūksnē neviens nav atcēlis!

Pastāvēs, kas pārmainīsies. Arī Alūksnes ikmēneša Brīvbode atradusi formu – kā darboties laikā, kad pulcēšanās nav droša. Klāt Ziemassvētki, tādēļ decembra Brīvbodē interesenti aicināti piedāvāt tematiskus nieciņus, kas šos svētkus padarīs jaukākus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Citējot pašlaik populāro saukli, arī Brīvbodi neviens nav atcēlis. Mūsu ikmēneša Brīvbode decembrī būs, taču krietni vien savādākā veidolā. Mainīsimies tāpat kā līdz šim: ņemsim to, kas interesē, piedāvāsim to, kam dosiet iespēju atrast jaunas mājas. Tikai šoreiz akcentu liksim uz saziņu elektroniski,” vēsta Brīvbodes organizatore stiliste Antra Reismane.

Apmaiņai, kā jau ierasts, var piedāvāt apģērbus, traukus, saimniecības lietas, tekstilu. Tāpat tiek gaidīti šobrīd aktuālie Ziemassvētku nieciņi – sveces, eglīšu mantiņas un citas lietas priekam un dāvināšanai.

Brīvbodes organizatori aicina sūtīt savu piedāvājumu bildes uz e-pastu bmbodealuksne@inbox.lv. “Mēs tās publicēsim Brīvbodes Facebook, kur interesenti varēs izvēlēties sev interesējošās lietas, rakstot mums personīgo ziņu vai arī vēstuli e-pastā. Tad arī sarunāsim laiku, kad un kā samainīsim kāroto,” informē A. Reismane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dosim iespēju mūsu labi kalpojošām lietām iet tautās un noderēt citās mājās. Tik ierasto ikmēneša mainīšanās procesu ievadīsim jaunā līmenī,” tā A. Reismane. Meklējiet Facebook “Brīvbode Alūksnē” (@brivbodealuksne ) un revidējiet savus skapjus!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.