Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Alūksnes un Malienas Ziņas” abonenti saņem balvas

Ir noslēgusies Alūksnes un Apes novadu laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” loterija “Abonē un laimē” un pirmie veiksminieki jau viesojušies redakcijā, lai saņemtu balvas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Liels prieks par šādu veselīgu dāvanu! Paldies! Jaunais gads ir labi iesācies!” saka alsviķiete Estere Dambe, saņemot SIA “Latvijas Ķiploks” veselīgo produktu komplektu, un piebilst: patiesībā viņa laikrakstu abonējot Omei, bet nu pati jau arī tāpat “aci iemet” un lasa.

“Lasa visi. Īpaši sludinājumus – ko pērk un pārdod, un to, kas kopumā notiek Alūksnes novadā. Piektdien, kad “Alūksnes un Malienas Ziņās” bija publicēti abonentu loterijas laimētāji, biju darbā un avīzi vēl nebiju redzējusi. Tik “WhatsApp” no savējiem saņēmu ziņu ar pārfotografētu laikraksta pēdējo lappusi un prieka vēsti, ka esmu laimējusi!” Atbildēju: “Interesanti, par ko? Nekur neesmu piedalījusies!” Ļoti reti dzīvē kaut ko laimēju, tādēļ prieks vēl jo lielāks.

Garšo ķiploki

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Latvijas Ķiploks” produkciju zinu, esmu jau iepriekš lietojusi, ar interesi nogaršošu viņu jaunās kompetes ar ķiplokiem. Mūsu ģimenē vispār ķiploki tiek daudz lietoti, tostarp ķiploku sāls “iet uz urrā”,” saka “Alūksnes un Malienas Ziņas” abonente Estere Dambe.

Apsveicam!

Gaidām pārējos

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaidām arī citus veiksminiekus pēc laimestiem redakcijas telpās, Rūpniecības ielā 7a, Alūksnē katru darba dienu no pulksten 8.30 līdz 17.00 (loterijas atļaujas numurs 6510).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.