Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vesels dārzenis vienā karotē

Dodoties garām Trapenes pagasta pārvaldes ēkai, nezinātājam grūti iedomāties, ka tur notiek unikāla produkta ražošana. Līdzās pagasta dzīves organizēšanai, vienā ēkas pusē mājvietu radis uzņēmums “Lāča oga”, un šobrīd Trapene ir vienīgā vieta Latvijā, kur gatavo sublimētus dārzeņu, ogu un augļu pulverīšus, kam dots nosaukums “LIO Superfood”.
Uzņēmuma īpašnieces Elīnas Selevičas ikdienas dzīve rit Rīgā, tomēr uzņēmumu viņa izvēlējusies veidot Trapenē, kas ir viņas dzimtā puse. Elīna ar ģimeni arī sākusi saimniekot Trapenes pagasta “Stādzenos”, tādēļ šobrīd vairāk laika pavada pat Trapenē, kā Rīgā. Iepriekš viņas dzīve nebija saistīta ar uzņēmējdarbību un pārtikas ražošanu. Elīna ir psiholoģe. “Izaicinājumu ražotnes izveidē ir bijis ļoti daudz. Uz visām grūtībām skatos kā uz uzdevumu. Sākumā to nebija viegli pieņemt, bet esmu restartējusi savu domāšanu - ir uzdevumi, kas vienkārši jārisina. Apstāties nedrīkst. Katrs solis ir papildu atbildība. Tik un tā man ir sajūta, ka nevienu dienu nestrādāju, jo daru kaut ko ļoti foršu. Nogurstu fiziski, bet ne morāli,” teic viņa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.