Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vēlas klientu apkalpošanas centru Pededzē

Alūksnes novada domes finanšu komitejas sēdē uz domes sēdi novirzīja jautājumu par novada nozīmes Valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centra (KAC) izveidi Pededzes pagastā.

Šogad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicinājusi pašvaldībām izskatīt iespēju un izveidot klientu apkalpošanas centru kontaktpunktu, piemēram, katrā pagasta bibliotēkā, tādējādi palielinot pakalpojumu pieejamību klātienē visā Latvijas teritorijā.
Līdzīgi kā esošais klientu apkalpošanas centru tīkls, arī pašvaldību bibliotēkas ir viegli sasniedzamas, un iedzīvotāji šīs iestādes apmeklē regulāri.
“Saņēmām vēstuli no VARAM par to, ka vēl šogad piešķir līdzekļus novada nozīmes klientu apkalpošanas centru izveidošanai pagastos. Finansējums paredzēts 15 klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā. Saskatījām KAC izveidošanu mūsu novada pagastos kā lietderīgu un nolēmām iesniegt pieteikumu,” situāciju skaidro Alūksnes novada pašvaldības kancelejas vadītāja Viktorija Avota.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.