Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uzņēmēji vēlas konkrētas atbildes

Tiekoties ar uzņēmējiem reģionālajā darba vizītē Alūksnē, ekonomikas ministram Jānim Vitenbergam uzņēmēji uzdeva daudz jautājumu, uz kuriem uzņēmēji vēlējās dzirdēt konkrētas atbildes. Tie saistījās gan ar pašreiz strauji augošajām cenām produktiem un pakalpojumiem, ar darbaspēku un tā piesaistes problēmām, gan ar “Covid-19” izplatību, ieviesto pabalstu sistēmu un daudz ko citu.

Vispirms uzņēmēji interesējās par to, kādi šogad ir pieejamie atbalsta instrumenti uzņēmējdarbības atbalstam, vai mazināsies birokrātiskais slogs un radīsies iespēja pretendēt uz dažādiem uzņēmējdarbības mehānismiem vienlaicīgi? Kādi būs Eiropas fondu līdzekļi saimniecības modernizācijai lauksaimniecībā, kādas Ekonomikas ministrijā ir nākotnes vīzijas un atbalsta tendences šajā programmā?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.