Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Taps pirmais muižas teātris Latvijā

Ziemeru muižas apmeklētājiem 18. septembrī bija unikāla iespēja – pavērt priekškaru topošajā Ziemeru muižas teātri, un noskatīties fragmentu no teātra debijas izrādes par ķeizarieni Katrīnu I. Apmeklējot muižu, ekskursanti pat nenojauta par tikšanos ar pašu ķeizarieni, kuras lomu atveidoja aktrise Agnese Zeltiņa.
Nākamgad pavasarī Ziemeru muižā iecerēta “Muižas teātra” atklāšana ar izrādi, kura stāstīs Ernsta Glika audžumeitas Martas Skavronskas neparasto dzīves stāstu - kā meitene no Alūksnes kļūst par pirmo valdnieci sievieti Krievijas vēsturē - ķeizarieni Katrīnu I. “Muižas teātrī” paredzēts rādīt arī izrādes bērniem, pie kuru tapšanas šobrīd strādā visa Ditas Balčus ģimene, kas saimnieko Ziemeru muižā un šo namu pārvērtusi līdz nepazīšanai. Ģimenei ir ļoti tuvs teātris, tādēļ muižas teātra veidošana ir skaists un loģisks turpinājums iesāktajos muižas atdzimšanas plānos.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.