Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Tālavas ielā – par vienu sakoptu vietu vairāk

Alūksnē ir par vienu sakoptu un skaistu vietu vairāk – tā gribas teikt par īpašumu Tālavas ielā 18, kur jau astoņus gadus saimnieko Zaiga un Vladislavs Lemeševski. Gadiem nekoptais īpašums nu kļuvis par paradīzes stūrīti ar krāšņiem ziediem, gardām ogām, ekoloģiski tīriem dārzeņiem, pat pirti un dīķi relaksācijai. Viss veidots tā, lai patiktu ne vien pašiem saimniekiem, bet arī garāmgājējiem un braucējiem. Īpaši tad, kad Tālavas iela iegūs jaunu veidolu, kaut arī tagad jāpacieš putekļi. Radošie saimnieki izdomājuši un saviem spēkiem izgatavojuši pat dekorus kalniņā - vietā, kur kādreiz bija meža biezoknis.
“Cilvēki, kuri atceras, kā kādreiz šeit izskatījās, nespēj beigt vien brīnīties, kā visu esam iekopuši. Arī pašiem, atskatoties uz to, kā bija toreiz un kā ir tagad, ir prieks. Tas gan nav viena gada laikā paveikts,” saka Tālavas ielas 18, Alūksnē, saimnieki Zaiga un Vladislavs Lemeševski. Abi teic, ka ne mirkli nav nobijušies no darāmā apjoma. Lai arī īpašums pirms tam nebija kopts, tik ļoti gribējuši savu māju, ka bija gatavi smagam darbam. Šodien, skatoties uz īpašumu, var teikt – pūles ir atmaksājušās ar uzviju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.