Reklāma

“Sudrabs” beidzot iegūst citu mājvietu

Situācija, kad Alūksnes pilsētas pensionāru biedrībai “Sudrabs” nebija darbam atbilstošu telpu, ilgst jau aptuveni piecus, sešus gadus. Beidzot šī problēma ir atrisināta, Alūksnes novada pašvaldība biedrībai piedāvājusi telpas Sabiedrības centrā, kur tā savu darbu varēs organizēt kopā ar citām ēkā esošajām biedrībām, realizēt kopīgus projektus, sasniedzot savus iecerētos mērķus.

Pensionāru biedrībai “Sudrabs” līdz šim mājvieta bija piešķirta pašvaldībai piederošajā ēkā Brūža ielā 1, Alūksnē, “pagrabiņā”, kā telpas mīļi dēvēja paši seniori. Tur notika iknedēļas sapulces, tikšanās ar dažādām amatpersonām, tur bija iespēja rīkot arī svētkus. Viss notika līdz brīdim, kad aptuveni pirms četriem gadiem šīs ēkas pagrabtelpas applūda un tajās uzturēties vairs nebija iespējams. Tad īslaicīgi biedrība savām kopā sanākšanas reizēm izmantoja tur esošās bankas bijušo seifa telpu, bet vēlāk, pateicoties biedrības valdes priekšsēdētājas Gitas Tortuzes iniciatīvai, banka biedrībai atvēlēja savu bijušo arhīva telpu. Tomēr tā ir par mazu, un valdes priekšsēdētāja pašvaldībai vairākkārt lūdza rast iespējas pensionāru biedrību nodrošināt ar plašākām un ērti pieejamām telpām pilsētas centrā. Taču pašvaldībai rast risinājumu šai problēmai tik ātri neizdevās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.