Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Strādā, lai cilvēkiem prieks dzīvot

Dzīvot šodienai - tāds ir Trapenes pagasta pārvaldes vadītāja Jāņa Šeptera dzīves moto. Trapenes pagastu viņš vada kopš janvāra. Lai arī dzīvo Gaujienā, šī vieta viņam nav sveša - tur lauku īpašumā šobrīd būvē māju un ģimenei ir doma uz Trapeni pārcelties pavisam. Tādēļ viņam nav vienalga, kas notiek Trapenes pagastā, un gatavs sniegt arī savu artavu, lai dzīve tajā būtu labāka.

J. Šeptera dzimtā vieta ir Trikāta, tomēr tālākais dzīves ceļš vedis uz dažādām darba vietām dažādās pilsētās. Mācījies Ugunsdzēsības tehniskajā skolā, ieguvis bakalauru lauksaimniecības enerģētikā Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā, maģistra grādu - darba aizsardzībā Rīgas Tehniskajā universitātē. “Pamatprofesija ir ugunsdzēsējs un šim darbam esmu veltījis visvairāk darba gadu. Sākumā strādāju ugunsdzēsības daļā Valkā, pēc tam postenī Strenčos, arī ugunsdzēsības daļā Alūksnē, esmu vadījis posteni Apē. Pēdējā darba vieta ugunsdzēsības jomā bijā Smiltenē,” stāsta J. Šepters. Lai arī šobrīd varētu baudīt izdienas pensijas labumus un nestrādāt, J. Šepters tā vietā izvēlas darīt. Viņa dabā nav dīkā gulšņāt mājās - ja darāms kāds darbs,vienmēr ir gatavs palīdzēt un iesaistīties. Arī pagājušā gada nogalē, izlasot sludinājumu, ka Gaujienā un Trapenē meklē pagasta pārvalžu vadītājus, izlēmis pieteikties. Interesanti, ka pieteicies abiem amatiem, jo saistība ir ar abiem pagastiem. Tomēr, kur labāk J. Šepteram strādāt, izlēmusi pretendentu vērtēšanas komisija. Tā kā iepriekš darbs bijis dažādās vietās Vidzemē, viņam nešķiet nekas neparasts strādāt arī Trapenē, kas nav nemaz tik tālu no Gaujienas, kur ir ieprecējies.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.