Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Sprīdīša” skolotāji – vieni no mūsdienīgākajiem Eiropā

Alūksnes pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Sprīdītis” ir starp tām 2935 iestādēm visā Eiropā, kam eTwinning Centrālais atbalsta dienests uz diviem gadiem piešķīra augstu atzinības zīmi - “eTwinning Skola” statusu, tādējādi novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā.

PII “Sprīdītis” šajā statusā ir pirmo reizi. Tā iegūšana apliecina, ka izglītības iestādē darbojas aktīva skolotāju komanda, kas īsteno eTwinning sadarbības projektus, proti, izglītības iestādē veicina digitālo pratību un interneta drošību. Ņemot vērā situāciju ar “Covid-19” izplatību, oficiāls apbalvošanas pasākums nenotika, taču Latvijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests (NAD) cer, ka tas nemazinās prieku un lepnumu par padarīto.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.