Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sporta dzīve – sporta skolas paspārnē

Kopš 1. jūlija Alūksnes novadā sporta dzīvi organizē Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola. Tas nozīmē, ka sporta skola ir ne vien kā profesionālās ievirzes izglītības iestāde, bet arī pārvalda sporta infrastruktūru un organizē sporta pasākumus novadā.

Domes sēdē, kad apstiprināja jauno sporta skolas nolikumu, deputāts Modris Lazdekalns, vaicāja kāds ir iemesls sporta skolai kā izglītības iestādei uzdod veikt pašvaldības funkcijas - īstenot novada sporta politiku un attīstīt pašvaldības sporta infrastruktūru. Domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers skaidroja, ka novadā top jauna sporta infrastruktūra, sporta centrs, ko izmantos ne tikai sporta nodarbībām skolai, bet arī pasākumu organizēšanai. Pašvaldība izlēmusi neveidot jaunu iestādi, kurā strādātu viens vai divi darbinieki, bet kā risinājums saskatīts šo funkciju uzticēšana sporta skolai, sēdē norādīja priekšsēdētāja vietnieks Druvis Tomsons. Deputāti M. Lazdekalns un L. Sīpols norādīja, ka tomēr vajadzēja veidot atsevišķu iestādi. “Tas ir tas pats, ja mūzikas skolai uzdotu organizēt kultūras dzīvi,” piebilda L. Sīpols.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.