Reklāma

Skolotāja mūžīgā kustībā

“Šī Velgai ir pirmā un vienīgā darba vieta jau 45 gadus. Velga kolektīvā ir iemantojusi cieņu un uzticēšanos. Viņa ir padomdevēja un atbalsts jaunajiem skolotājiem. Velga nemēdz apstāties zināšanu apgūšanā, jo nepārtraukti ir ieinteresēta uzzināt ko, jaunu un noderīgu darbam. Velga ir ieinteresēta uz attīstību un kvalitatīvu jauno nosacījumu īstenošanu profesionālajā izglītībā,” – tā teikts pieteikumā par apbalvojuma saņēmēju.

Alūksnes novada augstāko apbalvojumu nominācijā “Izglītība” saņems Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības skolotāja Velga Vimba par profesionālu, mērķtiecīgu un ilggadēju pedagoģisko darbu un nozīmīgu personisko ieguldījumu izglītojamo izaugsmē. Šī Velgai ir pirmā un vienīgā darba vieta jau 45 gadus, un viņa atzīst, ka nekad nav gribējusi to mainīt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.