Reklāma

Satikšanās prieks ir vajadzīgs

Alūksnes novada bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām biedrība “Saulstariņi” aizvadījuši rosīgu vasaru, kam skaists punkts pielikts septembrī, kad Alūksnē noslēdzās pasākumu cikls ģimenēm, kurās aug bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Šādas norises ģimenēm palīdz gūt atelpu smagajā ikdienā un vairo īpašo bērnu prieku.

“Noslēdzās pasākumu cikls ģimenēm, kurās aug bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Pasākumi notika projekta “Draudzīgas vides veicināšana ģimeņu ar bērniem ar īpašām vajadzībām” ietvaros. Septembrī ģimenes viesojās Alūksnē, kur mēs tās uzņēmām, parādot mūsu pilsētu visā rudens krāšņumā,” stāsta biedrības “Saulstariņi” vadītāja Māra Podkalne.
“Alūksnē biju pirmo reizi un biju patīkami pārsteigta. Nebiju gaidījusi, ka pilsēta būs tik skaista, sakopta, tīra un draudzīga ģimenēm. Tāpat biju pārsteigta par augsto tolerances līmeni - mūsu raibajai kompānijai Alūksnē neviens nepievērsa uzmanību, nebija pārmetošu skatienu un aizrādījumu, kad bērns uzvedās savādāk, nekā ir pieņemts. Es izbaudīju skaisto pilsētu, kvalitatīvās ekskursijas, skaistos skatus, mana meitiņa - visas aktīvās atpūtas iespējas. Tāpat bija prieks satikt sen neredzēto Māru un visus viņas “Saulstariņus””, iespaidos dalās viešņa Inese ar meitiņu Kati, sakot paldies par silto uzņemšanu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.