Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rada savu Ziemassvētku stāstu

Adventes četrās nedēļās ikviens aicināts uzsākt ceļu pretī lielākai iejūtībai, sapratnei, mīlestībai un cieņai ne tikai vienam pret otru, bet arī katram pašam pret sevi. Taču - vai mums tas izdodas, vai arī paliek tikai kā vēl viena apņemšanās? Alūksniete Liāna Keomegi prot uzburt svētku noskaņu un, rotājot svētkiem Alūksnes evaņģēliski luterisko baznīcu, ik gadu rada savu Ziemassvētku stāstu, kas arī ir par mīlestību.
- Jau divi gadi būs aizritējuši koronavīrusa pandēmijas ēnā. Kādi ir tavi vērojumi, kā tas ir ietekmējis mūsu ikdienu?
- Nesen par to runājām ar dēlu Lenartu un viņš sacīja, ka mēs patiesībā pat nevaram izvērtēt, cik ļoti pandēmijas laiks ietekmē mūs katru. Esam sociālas būtnes un sabiedrībā viss balstās uz uzticēšanos. Noguldot naudu bankā, uzticamies tai, ieejot veikalā un pērkot preci, mēs uzticamies, ka tā būs kvalitatīva. Esot sabiedrībā, uzticamies cits citam – es tev, tu man, sieva vīram, vīrs sievai, bērni – vecākiem, vecāki – bērniem. Ir cilvēki, kuriem uzticoties, zini, ka šī informācija agri vai vēlu tiks publiskota, bet ir arī tādi, kuriem vari droši uzticēt savu sāpi un kuri tajā nedalīsies ne ar vienu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.