Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pilsētā ar visbrīnišķīgākajiem iedzīvotājiem

I. Berkuli Alūksnes novada pašvaldības domes sēdē izpilddirektora amatā deputāti iecēla pagājušā gada 28. oktobrī, bet šī amata pienākumus viņš veica jau no 24. augusta, kad, būdams pašvaldības Īpašumu nodaļas vadītājs, aizvietoja izpilddirektori viņas prombūtnes laikā.

Pēdējā gada laikā patiešām ir realizēts daudz projektu, laikrakstam apstiprina izpilddirektors. Par darbu, tos īstenojot, laikraksta slejās esam vairākkārt rakstījuši. “Paveikts ir ļoti daudz, bet tikpat daudz un vēl vairāk ir jāpadara. Viegli nav, bet tas nozīmē, ka ir pareizi viss, ko un kā darām. Jā, arī kļūdāmies, bet nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara. Pašvaldība strādā iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanai, uzņēmēju atbalstam un uzņēmējdarbības veicināšanai, pašvaldība - cilvēkiem un nevis otrādi. Man nav atsevišķa projekta, ko īpaši izcelt, jo viss, kas ir izdarīts līdz šim vai realizējam pašlaik, ir svarīgs vietējiem iedzīvotājiem un novada uzņēmējiem,” saka I. Berkulis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.