Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Piedāvā citus reformas risinājumus

Alūksnes novada skolu padomju un vecāku izveidotā darba grupa turpina darbu pie alternatīva skolu reformas modeļa. Lai arī Alūksnes novada pašvaldības dome ir pieņēmusi lēmumu, kāds būs jaunais skolu tīkls, vecāki saskata vairākas iespējas, kā turpmāk skolām strādāt labāk, neapstrīdot jau domes pieņemto lēmumu.

“Nekarojam, bet norādām uz lietām, ko vēl var glābt. Piemēram, Pededzes skolas gadījumā neko vairs mainīt nevar, skola ir slēgta un skolēni ir sākuši mācīties citviet. Attiecībā uz pārējām mācību iestādēm, varam vēl ko darīt, lai nepieļautu sliktāko scenāriju. Ir citi iespējamie risinājumi, nevis skolu slēgšana, kā to paredz domes lēmums. Tas gan nenozīmē, ka pilnīgi visas skolas jāsaglabā. Jautājums tikai, vai domes deputātiem būs politiskā griba ko mainīt, jo ir pilnīgi skaidrs, ka mūsu piedāvājums prasīs lielāku darbu, it sevišķi sākumā,” stāsta Jaunannas Mūzikas un mākslas skolas padomes vadītājs Kaspars Gusts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.