Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pārņems ūdenssaimniecību

Sākot ar nākamā gada 1. janvāri, Apes pilsētā un pagastā, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos ūdenssaimniecības pakalpojumu nodrošinās Smiltenes novada pašvaldības kapitālsabiedrība “Smiltenes NKUP”. Bijušā Apes novada teritorijā to nodrošināja iestāde “Komunālā saimniecība”.

Par to Smiltenes novada pašvaldības domes deputāti lēma septembra domes sēdē. Izpilddirektors Andris Lapiņš skaidroja, ka tikai pašvaldība var organizēt ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu savā administratīvajā teritorijā un tā ir viena no pašvaldības autonomajām funkcijām. Tikai pašvaldība var lemt, kā tā ir izpildāma.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.