Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pagastu vadītājiem darba vairāk

Saimnieki savā pagastā - tā jaunos Smiltenes novada pagastu pārvalžu nolikumus raksturo Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastu pārvalžu vadītājas. Tagad darāmie darbi visās Smiltenes novada pagasta pārvaldēs vadītājiem būs vienādi - atbildība būs lielāka un darāmā vairāk.

Līga Ozoliņa ir Virešu pagasta pārvaldes vadītāja kopš šī gada 1. jūlija. “Šobrīd darbu, ko pagasta pārvaldes vadītājs var izdarīt, bija salīdzinoši maz, līdz ar jauno nolikumu pilnvaras būs lielākas. Pārvaldes vadītājs būs saimnieks sava pagasta teritorijā. Tā jau visu laiku strādāja Smiltenes novada pagasti. Pārmaiņas ir uz labu. Darbosimies ar pilnu jaudu,” saka L. Ozoliņa. Viņai nav bažu, ka jaunie uzticētie pienākumi būs par sarežģītu. Ko nepratīšu, to iemācīšos. Ja pienākumi ir uzticēti, tad gribu ar pilnu atdevi tos veikt pēc iespējas labāk,” teic L. Ozoliņa un atzīst, ka pagastā ir laba darbinieku komanda. “Svētkiem gatavojamies kopā un arī ikdienas problēmas risinām kopā. Ja vajag kādam palīdzēt, iesaistās arī citu iestāžu darbinieki. Diskutējam un cenšamies palīdzēt,” saka viņa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.