Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Paaugstinās maksu par ūdens un kanalizācijas pakalpojumiem

No nākamā gada 1. marta Alūksnes novadā plānots par 15,89 % paaugstināt maksu par ūdens pakalpojumiem un par 34,51 % arī kanalizācijas pakalpojumiem. Pašlaik spēkā esošais tarifs ir apstiprināts 2015. gadā un balstīts uz 2014. gada izmaksām, bet tarifa izmaiņas uzņēmums skaidro ar to, ka tas paplašina ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas darbības zonas un ar to, ka palielinās ūdenssaimniecības pakalpojumu izmaksas.

Paplašināta darbības teritorija
SIA “Rūpe” valdes loceklis Artis Sviklis skaidro, ka kopš spēka esošā tarifa apstiprināšanas SIA “Rūpe” paplašinājusi savu darbības teritoriju. Pārņemtas Liepnas, Malienas, Jaunannas, Annas un Kalncempju pagastu ūdenssaimniecības. Savukārt Alūksnes pilsētā veikta centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana. “Alūksnes novada pašvaldība projektu ietvaros izbūvēja un ieguldīja SIA “Rūpe” pamatkapitālā, ūdens apgādes un kanalizācijas tīklus Alūksnes Pilssalā, Alūksnē, Rūpniecības ielā 1A, Ganību ielā, Rijukalna ielā un Vējakalna ielā Alūksnē, ūdenssaimniecības tīklus Merķeļa ielas industriālajā teritorijā Alūksnē,” norāda A. Sviklis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.