Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Novēl augt dziļākās attiecībās ar Dievu

Alūksnes Svētā Bonifācija Romas katoļu baznīca 15. jūlijā atzīmēs 21. gadadienu kopš baznīcas celšanas un iesvētīšanas. Šo gadu laikā baznīcā kalpojuši vairāki priesteri, bet pašreiz - prāvests Ingars Stepkāns. Viņš ir gaišs un cilvēku likteņus izprotošs priesteris, kuram sirds atvērtību palīdzējusi gūt arī viņa paša dzīves pieredze.
- Kā šo gadu laikā mainījusies tieši Alūksnes, kā arī visas Latvijas un pasaules katoļu Baznīca?
- Es kalpoju šajā baznīcā nu jau sesto gadu. Pērn Alūksnes baznīca piedzīvoja ievērojamu interjera maiņu. Bija cilvēki, kuriem daudz labāk patika vecais interjers, un tas bija gluži kā zaudējums, jo bija pierasts. Taču jaunais interjers bija iespēja mācīties pieņemt jauno. Šajā laikā mūsu draudzē bijuši arī smagi zaudējumi un izaicinājumiem pilni bija divi pandēmijas gadi. Jutām pārmaiņas saistībā ar Krievijas/Ukrainas konfliktu. Arī mūsu baznīcā vērsās viena ģimene no Ukrainas, kuru mēģinājām iepriecināt un iekļaut draudzes dievkalpojumā. Šī ir negatīva pieredze, jo ukraiņiem ir jāatstāj savas mājas, bet pozitīvais tajā ir iespēja satikt jaunus cilvēkus un vienmēr piedzīvot labestību. Kopā ar Dievu mēs nekad neesam zaudētāji, bet ieguvēji.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.