Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Nes svētkus alūksniešiem

“Ir jāsapņo, taču sapņi arī jāīsteno,” saka dekoratore Viviana Balode, kura šovasar Ziemera pagastā mājās arī īpašu nosaukumu “Retenes” radījusi vietu svētkiem un svinībām. “Retenes” pārfrāzējot skan kā sauklis “Re, te nes svētkus!” aicinot skaistā vietā ar skaistām dekorācijām svinēt dzīvi! Viviana pie iesāktā neapstājās - tapusi svinību telpa arī Alūksnes pilsētā.

Vivianu šī vieta ļoti iedvesmojusi un viņa vēlējusies, lai tā prieku nestu arī citiem. ““Retenes” atrodas skaistā vietā ar īpašu auru. Visi, kuri tur ierodas, novērtē mieru un dabas klātesamību. Skatiens stiepjas tālumā. Stāvi kalna galā un redzi laukus, plašumu,” raksturo Viviana. Tur šovasar uzceltas koka nojumes un katriem svētkiem īpašu auru piešķirt viņas pašas radīti dekori un gaumīgi izvietots svētku inventārs. ““Retenes” ir vieta jebkāda veida pasākumiem - visam, ko ir vērts svinēt. Brīvā dabā, zem jumta, netraucējot nekādiem laika apstākļiem. Vienīgais, kas traucē dekorētājiem, ir vējš. Vējš posta un apgāž, traucē omulību. Nākotnē gan plānojam uzbūvēt sienas, lai vēsā laikā būtu silti un omulīgi,” stāsta Viviana.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.