Reklāma

Negadījumā vainīgs un pārcelts citā amatā

Beidzot izskatīta gada sākumā lielu rezonansi izraisījušā ceļu satiksmes negadījuma administratīvā lieta un atrisināts jautājums - vai 26. janvāra naktī dokumentāli fiksētajā negadījumā Alūksnē, uz Uzvaras ielas ir iesaistīts Valsts policijas darbinieks.
Policijas amatpersonas laikrakstam vēsta - jā, disciplinārlieta izskatīta un persona pārcelta citā amatā, kur primāri darba uzdevumi nav saistīti ar satiksmes uzraudzību.
Tāpat arī administratīvā pārkāpuma lieta ir izskatīta un sods piemērots privātpersonai, nevis amatpersonai.
Laikraksta lasītāji atminas publikāciju 12. februāra “Alūksnes un Malienas Ziņu” numurā, kurā vēstījām par 26. janvārī izraisīto ceļu satiksmes negadījumu Alūksnē, Uzvaras ielā, kur tobrīd nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu, iebrauca ietves un ceļa norobežojušajā barjerā, bojājot to. Vainīgā persona negadījuma vietu atstāja, par to neziņojot likumā noteiktajā kārtībā. Pēc liecinieku liecībām publiski izskanēja iespējamais negadījumu izraisījušās personas vārds, proti, toreizējais Alūksnes policijas iecirkņa vecākais inspektors Aleksandrs Fins un kolēģis, kurš viņam negadījuma vietā it kā palīdzējis - inspektors Toms Šneiders. Toreiz inspektors A. Fins savu vainu publiski noliedza, apsūdzību saucot par safabricējumu. Par notikušo policijā sāka administratīvo procesu, kura izskatīšana ilga līdz 6. oktobrim.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.