Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Mēs paši esam Latvija”

Linda un Roberts Āli no Ziemera pagasta Māriņkalna ir darītāji. Kamēr citi tikai visā sliktajā vaino kādu citu, sūdzas un žēlojas, viņi izvēlas situāciju mainīt paši. Darot! Linda kopš septembra ir Māriņkalna tautas nama vadītāja un cer pagasta kultūras dzīvē ievest jaunu dvesmu, savukārt Roberts nevis tikai runā par patriotismu un valsts aizsardzību, bet ir vada komandieris Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljonā Gulbenes novada Stāmerienā.

Linda un Roberts Āli sāka draudzēties īsi pēc Lindas 25. gadu dzimšanas dienas. Vecmamma Ilga Voropajeva mazmeitai vēlēja kaut ko sirdij, jo darbs tobrīd bija, dzīves izdevusies, taču trūka mīlestības. Tajā pašā naktī, kad izskanēja vēlējums, Linda sociālajā kontā saņēma vēstuli no Roberta. “Mums bija kopīgi paziņas, sveši nebijām, bet viss sākās ar saraksti. Ļoti ātri sapratām, ka esam viens otram radīti un ātri sākām dzīvot kopā. Visi runā par “klikšķi”, mums tāda nebija. Mums bija un joprojām ir kopīgas vērtības, dzīves skatījums. Pie tam man nepatika dzīve Rīgā, gribēju pārcelties uz laukiem, un arī šajā jautājumā domas saskanēja,” stāsta Linda.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.