Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Latvija ir skaista – tik jādodas ceļā

Kopš jūnija Virešu tūrisma informācijas centru “Mājvieta” vada Alīna Dzenīte, kuras pārziņā ir tūrisma darba organizēšanas Virešu, Gaujienas, Trapenes pagastos, Apes pilsētā un pagastā.

A. Dzenīte augusi, mācījusies un šobrīd dzīvo Virešu pagastā, iepriekš strādājusi “Kārumu fabrikā” Grundzālē, līdz pieņēmusi izaicinājumu strādāt tūrisma informācijas centrā Virešos. Lai arī jaunajā darbā viņa strādā pavisam īsu laiku, A. Dzenīte pārliecinoši teic, ka darbs viņai patīk. “Galvenie pienākumi - ikvienam interesentam un tūristam stāstīt par tūrisma piedāvājumu Smiltenes novadā, reklamēt, aicināt atbraukt, kā arī izrādīt apmeklētājiem novadpētniecības centru “Mājvieta”. Novadā ir trīs tūrisma centri - Smiltenē, Raunā un Virešos, manā pārziņā ir arī bijušā Apes novada tūrisma objekti. Uzraugu tos un domāju, kā pilnveidot tūrisma piedāvājumu kādreizējā Apes novada teritorijā,” stāsta A. Dzenīte.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.