Reklāma

Kādu veidos Alūksnes novadu nākotnē?

Jaunajā gadā spēkā jāstājas Alūksnes novada pašvaldības attīstības programmai 2022. līdz 2027. gadam. Programma ir izstrādāta, notikušas deviņas tematisko grupu tikšanās, aptaujāti iedzīvotāji, un otrdien norisinājās publiskā apspriešana, kam atsaucība gan bija salīdzinoši maza - attālināti apspriedei pieslēdzās 25 interesenti.

Par sabiedrības līdzdalību atbildīgā persona, uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste Māra Saldābola stāstīja, ka iedzīvotāju aptaujā augustā un septembrī kopumā piedalījās 319 dalībnieki. 73 % aptaujas dalībnieku bija sievietes, lielākā vecuma kategorija, kas visaktīvāk aizpildīja anketas, bija 41 līdz 55 gadus veci iedzīvotāji. Kā dzīvesvieta lielākajā daļā anketu norādīta Alūksnes pilsēta, diemžēl pagasta iedzīvotāju iesaiste bija maza.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.