Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunieši dara sev un novadam

Alūksnes novada jaunieši aizvadījuši darbīgu vasaru - īstenoti jauniešu iniciatīvu projekti, ko finansiāli atbalstīja novada pašvaldība, un projektā “NEnegatīvs” viņi pilnveidojuši sevi, mācījušies būt komanda un pārbaudījuši savas spējas.
Alūksnes un Apes novada fonda projekts “NEnegatīvs” notika Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” jeb “Pumpurs” ietvaros. Projekta aktivitātes notika 14 mēnešus, nevis tikai septiņus, kā sākotnēji bija plānots. “Tas ir liels ieguvums. Varējām sasniegt lielāku auditoriju, arī veikt papildu aktivitātes. Projekta mērķis bija attīstīt komandas veidošanas un personīgās izaugsmes prasmes, veicināt līdzdalību sabiedriskās norisēs, tajā skaitā labdarībā, mazināt mācību pamešanas riskus un mācīties tikt galā ar negatīvām emocijām,” stāstīja projekta vadītāja, Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Una Tomiņa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.