Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Izaudzināt saujiņu krietnu cilvēku

“Paņemt savā mājā un ģimenē, dalīties ar sirds siltumu, audzināt, skolot un darīt laimīgus 7 audžubērnus – tā ir liela laime, bet reizē arī smags darbs, emocionāli pārdzīvojumi un milzīga atbildība. Ne visi to var, bet Inita un Leons Ķeseles to spēj. Ne velti audžubērni Initu un Leonu sauc par mammu un tēti” - sacīts ģimenes pieteikumā apbalvojumam.

Šogad Alūksnes novada pašvaldības augstāko pagodinājumu “Sudraba zīle” nominācijā “Sabiedrība” saņem Ķeseļu audžuģimene Liepnā, jo Inita un Leons Ķeseļi sniedz sirdssiltumu un cilvēkmīlestību saviem pieciem bērniem un septiņiem audžubērniem.
Ģimenes mājā tiekamies novembra pievakarē, kad tā vien gribas patverties siltā, jaukā istabiņā. Te ir omulīgi, un jūtos īpaši gaidīta. Visi ašiem soļiem saskrien istabā. Ērti iekārtojamies lielākajā mājinieku dīvānā un uzsākam sarunas par kuplās ģimenes dzīvi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.