Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Gints Rozenbergs lidojumā starp ūdeni un debesīm

Jaunā gada pirmajās dienās laikrakstā vēstījām, ka ilzenietis, aktīvs biedrības “NordOst” ūdens motosportists, ūdens motosporta vēstures pētnieks un faktu glabātājs, vairāku Latvijas Ūdens motosporta Goda zāles nomināciju veidotājs un atmiņu stāstu apkopotājs Gints Rozenbergs saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par nenovērtējamu ieguldījumu ūdens motosporta attīstībā. Sazinoties ar viņu, Gints šo faktu apstiprināja un solīja par savu nodarbošanos ar šo sporta veidu laikraksta lasītājiem pastāstīt sīkāk. Un ilgi nebija jāgaida - pasitis padusē paša apkopotās ūdens motosporta vēstures albumus, viņš neilgi pēc tam lieliskā noskaņojumā vēra redakcijas durvis, lai pastāstītu par savu darbību šajā jomā teju 40 gadu garumā.

Gints Rozenbergs dzimis Mālupē, bet ūdens motosportam pievērsies pavisam nejauši. Pēc Malienas skolas pabeigšanas, viņš mācības turpināja Priekuļu lauksaimniecības tehnikumā, kur tolaik bija nodibināta ūdens motosporta sekcija. Tā darbojās toreizējā pasniedzēja un sekcijas vadītāja Gunāra Sebra vadībā, un audzēkņi veidoja kādu no komandas sastāvdaļām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.