Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Dzīvo un strādā, radot pievienoto vērtību

Pašā vasaras vidū dzimšanas dienu svin Dzintra Zvejniece. Parasti nozīmīgās dzīves gadskārtās viņa savus ciemiņus aicina uz Api, kas ir viņas dzimtā pilsēta. Tā būs arī šogad, un Dzintra viesus aicinās ekskursijā, ko vadīs Irēna Meistere, no Elīnas Zālītes muzeja Dzirnavu ielā līdz ģimenes mājām. Dzintra prot radīt svētkus, un tas vienmēr ir notikums ar pievienoto vērtību. Tāpat kā tas, ko viņa dara savā ikdienā, vadot Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centru un Alūksnes un Apes novada fondu – uzklausot, palīdzot, atbalstot, rosinot, radot un īstenojot reizēm šķietami nereālas idejas.
Šajā sarunā gribējās vairāk pastāstīt par pašu Dzintru, jo par abām organizācijām, ko viņa vada, un norisēm tajās stāstām vai ikkatrā laikraksta numurā. Taču tas izdevās tikai daļēji. Lai arī par ko runātu, nonācām līdz tēmai par vietējo kopienu un tam, kā dzīvi tajā padarīt labāku.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.