Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Darbiniekiem palielinās atalgojumu

Palielinās atalgojumu, uzticot papildu darba pienākumus, tā Alūksnes novada pašvaldība risinās ieilgušo situāciju ar Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja neesamību. Algojumu plānots palielināt arī citiem pašvaldības darbiniekiem.

Pašvaldības izpilddirektora p.i. Ingus Berkulis finanšu komitejā skaidroja, ka Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja meklējumi bijuši neveiksmīgi – izsludinātajai vakancei atsaucība bija maza, un ar nodaļas vadītāju, kurš darbu sāka 1. novembrī, darba attiecības I. Berkulis izlēma pārtraukt. “Plānots turpmāk nodaļas darbu turpināt sekojoši – projektu vadītāja Inese Zīmele – Jauniņa ir piekritusi vadīt nodaļu un tajā pašā laikā pildīt projektu vadītāja pienākumus. Līdz ar to diviem projektu vadītājiem attiecīgi palielinās amata pienākumus – viena projektu vadītāja atbildībā būs energo plānošana, bet otram – kultūrvēsturiskais mantojums. Jāņem vērā, ka tuvākajā laikā pašvaldībām būs jāpārņem vietējās nozīmes kultūras pieminekļu pārraudzība un attīstība, jo šo funkciju valsts nodod pašvaldībai,” skaidroja I. Berkulis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.