Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ceļā uz vienotu vērtēšanas kārtību

Valsts izglītības satura centrs (VISC) un Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) plāno mainīt atzīmju likšanas kritērijus, lai skolēnu novērtējumu padarītu objektīvāku un salīdzināmu starp dažādām skolām. Izmaiņas paredzēs, ka katram mācību apguves līmenim 10 ballu skalā ir noteikti vienoti mācību sasniegumu vērtēšanas kritēriji un iegūstamais procentu apjoms attiecīgā mācību sasniegumu vērtējuma saņemšanai.
Tas bija arī viens no tematiem, ko, janvārī, tiekoties ar Alūksnes novada skolu direktoriem, pārrunāja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece. “Valstī ir jābūt vienotai vērtēšanas kārtībai, lai tas ir saprotami gan skolotājiem, gan bērniem un vecākiem, un nav krasas atšķirības vērtēšanā dažādos Latvijas novados Tas bija arī mūsu ierosinājums ministrei,” saka Alūksnes novada Izglītības pārvaldes metodiķe Silva Zariņa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.