Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Beidzot sākušies autoostas pārbūves darbi

Alūksnieši sagaidījuši pozitīvās pārmaiņas pašā pilsētas centrā, par ko liecina ar sētu norobežotā autoostas ēka un tās apkārtne. Beidzot sāksies ēkas pārbūves darbi. Bažīgus gan daudzus dara tas, ka uzraksts uz būvtāfeles vēsta - šeit taps tirdzniecības centrs. Privātīpašuma pārstāvis Guntars Švolmanis no komentāriem laikrakstā atsakās, tomēr satraukumam nav pamata, jo viņš pašvaldībai solījis, ka jaunajā ēkā atradīsies vieta arī autoostas telpām. Tagad tikai jāapbruņojas ar pacietību un kādu laiku jāpacieš zināmas neērtības.

Aptuveni pirms gada SIA “Alūksnes autoosta” valdes priekšsēdētāja Jeļena Žīgure laikrakstam stāstīja, ka autoostas līdzīpašnieki ne mirkli nav nožēlojuši, ka šo īpašumu, kas pirms tam viņiem piederēja, pārdevuši. “Pašiem nebija tādas rocības, lai to savestu pienācīgā kārtībā, bet ēka bija kritiskā stāvokli, jo sāka tecēt jumts, novecojusi bija ūdens/kanalizācijas sistēma, tādēļ bijām spiesti pieņemt šādu lēmumu. Jaunais ēkas īpašnieks mums solīja, ka pārbūves darbi sāksies jau šajā pavasarī (2020. gada pavasarī – red.), bet tas nenotika. Protams, mēs arī ļoti gaidām pārmaiņas un tās noteikti būs,” toreiz teica J. Žīgure.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. “Cer, ka iekļausies vēsturiskajā centrā” pieņemu, ka viņi projektu nav redzējuši. Nožēlojama attieksme pret vēsturisku ēku un pilsētu kopumā. Korupcija sagrauj pilsētas identitāti.

    17
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.