Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Attīstība vērsta uz sadarbību

Turpmākajā novada pašvaldības attīstības programmā Alūksnes novada pašvaldība ievērojamu akcentu plāno likt uz sadarbību ar sabiedrību. Par to, kā tas novada pašvaldībai izdevies līdz šim un kā šo darbu plānot nākotnē, sprieda 16 dalībnieki Alūksnes novada attīstības programmas 2021. - 2027. gadam tematiskās darba grupas apakšgrupā “Pašvaldības pārvaldība un pakalpojumu attīstība”. Dalībnieki rīkoja “prāta vētru”, kā Alūksnes novada pašvaldībai nākamajos sešos gados labāk, mērķtiecīgāk, pareizāk un gurdāk organizēt sadarbību ar iedzīvotājiem, kā iesaistīt iedzīvotājus un aicināt sabiedrību līdzdarboties.

Alūksnes novada pašvaldības ilgtermiņa mērķis ir uz novada attīstību un sabiedrības vajadzību ievērošanu vērsta pārvalde. Savukārt vidēja termiņa mērķi ir pašvaldības darbības efektivitātes palielināšana, pašvaldības iestāžu infrastruktūras uzlabošana un sadarbības veicināšana starp pašvaldību un dažādām sabiedrības interešu grupām, kā arī ar citām pašvaldībām Latvijā un ārvalstīs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.