Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atbalstīti 188 sapņi. Alūksnes lauku partnerība svin 15

Ar biedrību “Alūksnes lauku partnerība” man ir īpaša saikne. Biedrības pirmajos gados darbojos valdē, kur visi kopā veidojām tobrīd pirmo teritorijas attīstības stratēģiju. Plānojām nākotni, kas likās tāla, izvirzītie mērķi un attīstības virzieni nesasniedzami. Tagad biedrība svin 15 gadus un, atskatoties uz padarīto, viennozīmīgi var teikt - viss ir izdevies. Man prieks, ka “Alūksnes lauku partnerība” ir devusi iespēju uzlabot apkārtējo vidi, īstenoti uzņēmēju sapņi, tapuši jauni mūsu pusei raksturīgi produkti. Izdarīts daudz laba! Svētku reizē piedāvāju sarunu ar Alūksnes lauku partnerības valdes priekšsēdētāju Santu Harjo - Ozoliņu.

- Organizācijām vecumu nevar sajust. Jā, izdarīts ir diezgan daudz, bet to ir grūti novērtēt, un fona darbu citi nemaz neredz un nezina. Lielākais biedrības uzdevums bija LEADER naudas “ienešana” mūsu teritorijā. Tas nav bijis viegls uzdevums, bet esam darījuši, cik vien labi varējuši. Veidotas stratēģijas, kas pēc tam jāīsteno, vērtēti neskaitāmi projekti, iesaistāmies politikas veidošanā un turam roku uz pulsa par to, kas notiek un mainās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.