Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ārvalstu vēstnieki iepazīst Alūksni

Ikgadējā reģionālā brauciena ietvaros, ko Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs šoreiz organizēja uz Vidzemi, 22. septembrī Alūksnē viesojās Latvijā akreditēto diplomātisko pārstāvniecību vadītāji. Brauciena mērķis - iepazīt reģiona kultūrvēsturi, uzņēmējdarbības iespējas, tūrisma un viesmīlības nozares piedāvājumu.

Viesi Alūksnē ieradās no Smiltenes, un Alūksnes Kultūras centrā viņus uzņēma Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers. “Alūksne ir īpaša vieta, jo Alūksnes novads robežojas ar Krieviju un Igauniju, tādēļ es gribētu teikt, ka ar Alūksni sākas Eiropas Savienība. Mūsu novads nav ļoti liels, bet bagāts ar dažādiem resursiem - kokmateriāliem, lauksaimniecības teritorijām, bet pats galvenais - ar Eiropas Savienības iedzīvotājiem. Tāpat kā citas pašvaldības Latvijā, mēs ļoti rūpējamies par iedzīvotāju labklājību savā teritorijā, daudz strādājam kopā ar uzņēmējiem, lai uzlabotu dzīves kvalitāti. Lai šī labklājība būtu, jādomā par investīciju piesaisti un tiktu radītas jaunas darba vietas. Taču, lai Austrumlatvijas pašvaldības piesaistītu investorus, jādomā, kā mēs viņus uzrunāsim, jo vienkārši tāpat investēt Alūksnes pusē neviens neraujas,” uzrunājot viesus, sacīja Dz. Adlers

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.