Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ar veclaiceniešiem kopā – gan priekos, gan bēdās

Šoziem Veclaicenes pakalni ietinušies biezā, jo biezā sniega segā, arī “Meduskalnu” mājas Kornetu centrā, kur kopā ar meitu Ilzi dzīvo kādreizējā kolhoza “Veclaicene” priekšsēdētāja Mērija Joste. Taču istabā jau valda pavasaris - tie ir ziedu sveicieni Mērijai viņas 90. dzimšanas dienā, kas apritēja 30. janvārī.
“Radinieki puķes saveda. Māsīca, kura dzīvo Cēsīs, mani pa telefonu dziedāja dziesmu. Arī Melderu Kaljuks, kurš dzīvo pāri ezeram piezvanīja un teica: “Tev tā lielā jubileja, tagad klausies, es apsveikšu” un sāka spēlēt akordeonu. Tas sasildīja manu sirdi,” saka M. Joste. Dienā, kad pie viņas ciemojās “Alūksnes un Malienas Ziņas”,
vairāk nekā stundu garā saruna “Meduskalnos” aizritēja nemanot. Var tikai apbrīnot M. Jostes labo atmiņu, domas asumu un priecāties par viņas humora izjūtu, kas neiztrūkstoši caurvija stāstus par bērnību, darba gaitām, dzīves laikā satiktajiem cilvēkiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.