Reklāma

Ar 60 gadu ražošanas pieredzi un pozitīvu skatu nākotnē

Jautājums par to, kas bija pirmā - vista vai ola - joprojām ir diskutabls, bet, iespējams, ka Alūksnē atbilde ir zināma vismaz 60 gadus. Šoruden uzņēmums “Alūksnes putnu ferma” (APF) atzīmēja savu sešdesmitgadi un īsteno projektus nākotnes izaugsmei. Laikā, kad pandēmija ir sašūpojusi ekonomiku visā pasaulē, uzņēmums turpina domāt par ilgtermiņa attīstību un vēl vērienīgāk paplašina savas jaudas, nodrošinot gan mūsdienīgus un modernus ražošanas procesus, gan stabilas darba vietas vietējiem iedzīvotājiem.
Arī pašlaik, pandēmijas ierobežojumu apstākļos uzņēmums turpina ražošanu kā līdz šim, jo, strādājot ar dzīvniekiem ir 24/7 darbs, nav iespējama dīkstāve. Turpinājumā – intervija ar APF Holdings valdes priekšsēdētāju Juriju Adamoviču un “Alūksnes putnu fermas” valdes priekšsēdētāju Hermani Dovgiju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.