Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina ierosināt krimināllietu par nolaidību

Redakcija saņēmusi vēstuli no alūksnieša Imanta Serta, kurš lūdz skaidrot lietas apstākļus, kādi radušies pēc nesenajām lietavām un to radītajiem plūdiem Zeltiņu pagastā. Viņš norāda, ka ar iesniegumu par amatpersonas nolaidību, kā rezultātā pašvaldībai radušies ievērojami zaudējumi, un aicinājumu saukt viņu pie atbildības vērsies Alūksnes novada pašvaldībā, policijā un prokuratūrā, bet atbildi tā arī nav saņēmis. Alūksnes novada pašvaldībā apstiprina, ka apzinātu kaitējumu Zeltiņu pagasta pārvaldes vadītāja nav nodarījusi, bet par I. Serta iesniegumu vēl diskutēs.

I. Serts savā vēstulē, kas pašvaldībā iesniegta 2. jūlijā, Alūksnes novada domes priekšsēdētājam Dzintaram Adleram, raksta, ka jau 12. un 13. jūnijā valstī bija izplatīts sarkanais brīdinājums par gaidāmo stipro lietu. “Šis savlaicīgi izsludinātais sarkanais brīdinājums pašvaldībai deva visas iespējas sagatavoties gaidāmajiem iespējamajiem plūdiem, pārbaudīt caurteku un novadgrāvju stāvokli un vajadzības gadījumā tos iztīrīt, slūžu stāvokli, lai vajadzības gadījumā tās varētu atvērt. Apzināt visas bīstamākās vietas novadā, un varbūt pat, pie inženierbūvēm, tiltiem, slūžām, norīkot dežurantus, kuri būtu tiesīgi rīkoties ārkārtas situācijā,” raksta I. Serts. Diemžēl nekas tāds netika izdarīts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.