Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Seniori tiekas sporta spēlēs

Sestdien, 1. jūnijā, Pilssalā jau sesto reizi notika Alūksnes novada senioru sporta spēles, kas pulcēja 150 dalībniekus ne tikai no Alūksnes novada, bet arī viesus no Apes un Gulbenes novadiem.


Senioru sporta spēlēs bija pārstāvēta Alūksnes pilsētas pensionāru biedrība “Sudrabs”, seniori no Zeltiņu, Mālupes,Alsviķu, Liepnas, Mārkalnes, Jaunalūksnes, Annas un Pededzes pagasti, Apes pilsēta, kā arī Trapenes un Gaujienas pagasti un Gulbene.Šogad senioriem bija iespēja startēt pavisam 14 disciplīnās – 11 individuālajās un trīs komandu disciplīnās. Pirms uzvarētāju apbalvošanas sporta spēļu dalībniekus priecēja Alsviķu kultūras nama deju kopa “Vēlreiz” un līnijdeju grupa no Gulbenes.Alūksnes novada senioru sporta spēles rīkoja Alūksnes novada pašvaldība, Alūksnes pilsētas pensionāru biedrība “Sudrabs”, Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola un Alūksnes novada pensionāru apvienība.

Senioriem