Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No 27. marta slēgti rotaļu un āra trenažieru laukumi Alūksnes novada teritorijā

Sakarā ar ārkārtējos situāciju un vīrusa izplatību no 27. marta Alūksnes novada teritorijā – gan pilsētā, gan pagastos būs slēgti atvērtie publiskie rotaļu un āra trenažieru laukumi, tai skaitā laukumi pie daudzdzīvokļu mājām. Šajās teritorijās būs izvietotas attiecīgas brīdinājuma zīmes. Informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Šāds lēmums pieņemts ar Alūksnes novada domes priekšsēdētāja Artura Dukuļa rīkojumu. Tā mērķis ir mazināt COVID-19 izplatības iespēju kontaktēšanās ceļā, pieskaroties rotaļu un trenažieru laukumu ierīcēm un citam kopīgi lietotam aprīkojumam. Vīruss izplatās gan cilvēku savstarpēju kontaktu ceļā, gan pieskaroties dažādām virsmām.

Pašvaldība lūdz iedzīvotājus ar izpratni un atbildību izturēties pret šiem ierobežojumiem – tie būs spēkā tikai tik ilgi, cik tas būs nepieciešams cilvēku veselībai un drošībai. Tāpat pašvaldība aicina vecākus skaidrot bērniem ierobežojumus, kas noteikti ārkārtējās situācijas laikā, īpaši uzsverot sociālās distancēšanās un personīgās higiēnas nozīmi vīrusa izplatības ierobežošanai.

Gadījumos, ja tiek novēroti šo nosacījumu pārkāpumi, iedzīvotāji aicināti ziņot par to Valsts policijai pa tālruni 110.

Pašvaldība aicina pilsētas iedzīvotājus pastaigās vai sportiskās aktivitātēs doties individuāli vai kopā ar ģimenes locekļiem, ievērojot piesardzību un sociālo distancēšanos, pastaigām izvēlētos vietas, kur ir maz cilvēku, kā arī, ja iespējams, izbraukt dabā ārpus pilsētas.

Vietējās ziņas