Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Sakarā ar ārkārtējo situāciju atbilstoši valsts SIA “Autotransporta direkcija” saskaņojumam,  līdz 14. aprīlim (ieskaitot) akciju sabiedrība “Nordeka” atcēlusi reisus vairākos maršrutos. Arī SIA “Sabiedriskais autobuss” ir izmaiņas.

“Nordekas” atceltie reisi


Rīga – Alūksne: pulksten 17.10 no Alūksnes AO uz Rīgu un pulksten 13.00 no Rīgas SAO uz Alūksni  svētdienās;

Rīga – Jaunlaicene – Alūksne: pulksten 5.40 no Alūksnes AO uz Rīgu un pulksten 13.30 no Rīgas SAO uz Alūksni  svētdienās.

 “Sabiedriskais autobuss”

Savukārt SIA “Sabiedriskais autobuss” līdz 14. aprīlim veicis izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā Alūksnes novadā šādos reisos:

reiss Alūksne - Beja darbdienās nekursēs pulksten 15.00 no Alūksnes;
reisi Alūksne – Beja - Liepna  pulksten 8.15 no Liepnas un  pulksten 13.00 no Alūksnes kursēs tikai trešdienās, piektdienās un sestdienās;
reisi Alūksne – Korneti pulksten 6.40 no Alūksnes un pulksten 15.40 no Alūksnes kursēs tikai pirmdienās, trešdienās un piektdienās;
reisi Alūksne - Strautiņi pulksten 7.50 no Alūksnes un  pulksten 15.15 no Alūksnes kursēs pirmdienās un piektdienās;
reiss Alūksne - Alsviķi  pulksten 7.00 no Alūksnes kursēs pirmdienās un piektdienās;
reiss Alūksne - Jaunzemi  pulksten 6.45 kursēs pirmdienās un piektdienās.


Vietējās ziņas