Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uzmanību slēpotājiem Mežiniekos

Alūksnes novada pašvaldība informē slēpošanas cienītājus, ka “Mežinieku” trasē slēgta trases daļa, kas ved, sākot no bāzes centrālās teritorijas, paralēli Pils ielai un tālāk trases centra virzienā (konkrētāk lūdzam skatīt attēlā).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas saistīts ar priekšdarbiem, ko veic bāzes attīstības nolūkā. Lai uzlabotu piekļūstamību, nākotnē plānots piekļuvi trasei veidot no Pils ielas vietā, kur Mežinieku iela piekļaujas slēpošanas trasei. Šajā vietā plānota servisa ēkas, stāvvietu atrašanās vieta, arī vienkāršāka un amatieriem atbilstošāka slēpošanas zona.

“Lai to varētu īstenot, jāveic priekšdarbi – nepieciešams veidot uzbērumu. Šobrīd pašvaldībai ir iespēja izmantot zemi, koiegūst būvniecības procesā, tādēļ trases daļā, kas atrodas plānotajā servisa ēkas un stāvvietu atrašanās teritorijā, vedīszemi. Diemžēl līdz ar to nav iespējams izmantot ne tikai šo, bet arī trases posmu pirms un aiz šīs vietas. Taču ticam, ka slēpošanas mīļotāji šīs izmaiņas pieņems un sapratīs, jo tās veicam sporta bāzes uzlabošanas vārdā,” skaidro Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.