Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ūdens motosportistiem sezona bijusi veiksmīga

Katru gadu starp valsts svētkiem un Ziemassvētkiem Ūdens motosporta federācija rīko aizvadītās sezonas sportistu godināšanas pasākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandu kopvērtējumā otro gadu pēc kārtas uzvarēja Aizkraukles ūdens motosporta klubs “Motosports 77”, tādēļ sportisti arī no Alūksnes šogad pēc apbalvojumiem devās uz viņu “mājvietu” –
Valgundes pagasta kultūras centru “Avoti”.

Apbalvošanas ceremoniju vadīja Normunds Avotiņš, Latvijā pazīstams sporta sacensību komentētājs un TV auto raidījumu vadītājs. Alūksnes “NordOst” klubu Valgundē pārstāvēja 28 kluba sportisti, kluba biedri, atbalstītāji, tostarp arī ūdens motosportists ilzenietis Gints Rozenbergs. Viņš pastāstīja, ka pavisam 2022. gada sezonā notika vairākas sacensības ūdens motosportā. Tas bija Baltijas čempionāts Lietuvā Telsiai, Alūksnē, Aizkrauklē, Jelgavā, Jūrmalā, bija plānots arī Liepājā, kur gan sacensības laikapstākļu ietekmē drošības apsvērumu dēļ atcēla. Komanda “NordOst” visu sacensību posmu kopvērtējumā ieguva godalgoto 2. vietu, piekāpjoties klubam “Motosports 77” no Aizkraukles, tomēr alūksniešiem aizvadītajā sezonā bija arī savi čempioni.

Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidenta Ata Slaktera parakstītus pateicības rakstus par atbalstu sacensību organizēšanā ātrumlaivām 2022. gada sacensību sezonā saņēma visi atbalstītāji, tajā skaitā “NordOst” un Alūksnes novada pašvaldība. Pateicība par ieguldījumu “Formula Future” ūdens motosportista Matīsa Lejas trenerei Montai Melzobai, kura bija arī izlases trenere, gatavojoties starptautiskajām sacensībām Vācijā, kā arī Kristapam Upeniekam, Ivaram Vīksnam un Armandam Mustam. Kā zināms, M. Melzobas audzēknis M. Leja 2022. gada starptautiskajās sacensībās Vācijā kļuva par Eiropas čempionu, tādēļ arī viņam Latvijas UMSF Pateicības raksts. To pasniedza arī otram Eiropas čempionāta dalībniekam GT30 laivu klasē Robertam Miningam, viņš Ungārijā piedalījās Eiropas čempionātā un cieta neveiksmīgā sportiskā negadījumā, bet ar vienā braucienā iegūto rezultātu spēja iegūt augsto devīto vietu. G. Rozenbergam īpašs prieks par Roberta Mininga Latvijas čempiona titulu: “Roberts ir atraktīvs, agresīvs laivas pilots, šo titulu tiešām “izcīnīja”!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Nākamā gada sacensību plānā iekļauts Eiropas čempionāts jauniešiem GT 15 laivu klasē, kas notiks Alūksnē. Lai gan šogad pats nepiedalījos visās ūdens motosporta sacensībās, nākamgad atkal plānoju būt uz starta,” saka G. Rozenbergs, kurš arī saņēma Latvijas čempiona kausu par iegūto 1. vietu SN 550 laivu klasē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.