Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Strautiņos būs jauniešu hokeja turnīrs

Foto: pixabay

ABJC jauniešu grupa “Oluksnieši, 2. janvārī Strautiņos organizē hokeja pasākumu jauniešiem “Ledus ripa”. Šāds turnīrs notiks pirmo reizi, taču, ja būs atsaucība, var kļūt par tradīciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicina izkustēties

“Strautiņu slidotavu izmanto daudz jauno censoņu, kuriem ļoti patīk spēlēt hokeju. Bet viņiem Alūksnes novadā jau labu laiku nav nekādu sacensību. Agrāk notika sacensības pieaugušajiem, kurās jaunieši iesācēji nevarēja piedalīties, tāpēc mums radās doma izveidot hokeja sacensības tieši jauniešiem, iesācējiem līdz 18 gadu vecumam. Tas būtu tāds “dīķa hokeja” variants, lai šajā “kovid” laikā būtu kāds pasākums, lai iepazītos ar hokeja sacensībām, kā tās notiek, un, lai piesaistītu jaunos cilvēkus vairāk kustēties un sportot,” stāsta pasākuma organizatori Deivids Miķelsons un Nikolajs Rakovs.

Organizatori saka paldies hokeja entuziastam Guntim Ludvigam, kurš koordinē un uztur Strautiņu ledus laukumu. Viņš rūpējas par to, lai būtu silta ģērbtuve, lai būtu pieejamas ripas un slidas, hokeja ekipējums, ko jaunieši viņam palīdzējuši sagādāt. Laukums ir arī apgaismots. Patīkami, ka spēlēt hokeju uz turieni nāk vai brauc vismaz padsmit jauniešu. Šim pasākumam iegūts atbalsts no Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums zaļajā režīmā

“Spēles notiks bez pilna hokeja ekipējuma, tādēļ būs liegti spēka paņēmieni un ripas mešana virs ledus. Vārti būs nogāzti guļus, bez vārtsargiem. Spēlēs uz visa laukuma, jo tas ir salīdzinoši neliels. Spēļu grafiks būs atkarīgs no tā, cik komandas pieteiksies. Aicinām pieteikties līdz 1. janvārim, katrā komandā būs līdz četri spēlētāji, uz laukuma trīs, nodrošinās iespēju mainīties, lai visi varētu izkustēties. Maksimālais komandu skaits būtu 10, lai varētu izspēlēt pa dienu un nebūtu “kovid” ierobežojumu pārkāpumu. Spēlēt aicināti jaunieši no visa kādreizējā Alūksnes novada, ieskaitot Apes. Ekipējums – slidas un nūjas – jānodrošina pašiem, bet uz vietas būs pieejami daži kājsargi un ķiveres, tiem kuri nejūtas par sevi droši. Svarīgi, ka dalībniekiem jābūt vakcinētiem vai ar negatīvu testu. Būs iespēja izdarīt ātro “kovid” testu uz vietas, tiem, kuriem šādas iespējas nav. Paldies sporta skolai, kas palīdzēs mums ar tiem,” stāsta Deivids un Nikolajs, kuri paši būs arī spēles tiesneši.

Aicināti ne tikai hokejisti

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēļu uzvarētājiem pasniegs kausu un medaļas. Pasākuma laikā skanēs mūzika un starplaikos paredzēti dažādi konkursi spēlētājiem, tiks iesaistīti arī skatītāji, būs iespēja tikt pie balvām. Tādēļ uz pasākumu aicināti ne tikai individuāli spēlētāji, bet ģimenes, jo būs padomāts, lai visiem būtu, ko darīt. Blakus laukumam sagatavots kalniņš, no kura varēs vizināties ar ragaviņām, lai sasildītos, būs pieejama tēja un ugunskurs. Maltīte gan netiks nodrošināta, bet pie ugunskura varēs uzcept līdzpaņemtās desiņas un citus gardumus. Organizatori uzsver, ka šis būs vienreizējs pasākums, bet, ja būs liela atsaucība, organizēs pasākumus vēl, arī citviet, iespējams, Apē un Alūksnē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.