Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sola pilnvērtīgu un interesantu sezonu

Šodien pie Ādolfa Liepaskalna piemiņas akmens startē tradicionālais orientēšanās seriāls “Horizonts”, ko paši organizatori – orientēšanās klubs “Alūksne” – dēvē par “veterānu” starp orientēšanās seriāliem Latvijā, jo šajā gadā aizvadīs 38. sezonu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šogad sākam ļoti agri, jo iepriekšējo gadu pieredze rādīja, ka to varam. Šogad izstaigāju distanci -tā ir pieņemama. Protams, ziemeļu nogāzēs vēl ir sniegs, bet ar domubiedriem lēmām, ka jārīko sacensības, lai ir interesanti. Noteikti patiks stiprajiem un sportot alkstošajiem. Aicinu attiecīgi saģērbties, distances būs visiem pa prātam, gan ne tik garas, gan mazliet skarbākas. Starts pie Ādolfa Liepaskalna pieminekļa izvēlēts, godinot vecmeistaru un mudinot dalībniekus mazliet līdzināties viņam. Tā ir zīmīga vieta mums visiem. Sportiskajā ziņā šeit ir arī ļoti labs priežu mežs, diezgan vienkāršs orientēšanās ziņā,” stāsta orientēšanās kluba “Alūksne” valdes priekšsēdētājs Vilnis Veļķeris.

Sezona orientieristiem šogad izvērtīsies gara. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi un dalībnieku interesi, šogad būs vairāk posmi rudenī. Kopumā – 20 kārtas, no tām divas izbraukuma, jeb ciemos pie Igaunijas Veru kluba un kaimiņu – Smiltenes – orientieristiem. Organizatori cer, ka pēc divu gadu sarežģītās situācijas ar sacensību organizēšanu “Covid” epidēmijas laikā, atkal meža stadionā atgriezīsies tie, kuri kaut kādu iemeslu dēļ orientēšanos bija atstājuši novārtā, tāpat viņiem pievienosies jauni orientieristi. Pēc novadu reformas kluba dalībnieku skaits ir samazinājies, progresīvākie jaunieši un veterāni no Gaujienas un Apes pievienojušies Smiltenes novada orientēšanās klubam “Azimuts”.

Vairāk lasi šodien laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.